شرکت بازرگانی زینوکس ؛ فقط کالای اصلی

شرکت بازرگانی زینوکس ایران اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی عرضه می‌کند. از آنجا که شرکت زینوکس برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت و فروشگاه های خود، تنها با شرکت‌های معتبر و تولید کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برچسب گارانتی که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از شرکت زینوکس خریداری می‌کنند شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
شما همچنین می توانید تمامی شرکتهایی که مدعی نماینده بودن از یک برند داخلی و یا خارجی هستند را با مراجعه به سایت رسمی شرکت اصلی برند در جهت احراز هویت و اصالت گفته هایشان چک بفرمایید
مطمئن باشید در صورت نبود اسم آنها در سایت رسمی برند آنها صرفا یک فروشنده ساده می باشند
در صورت وجود مشخصات آنها در سایت رسمی برند آنها نماینده معتبر جهت خرید بهتر و آسان تر به همراه کالایی مرغوب و ارائه خدمات شایسته شما عزیزان می باشند.
متاسفانه به علت واردات خرد و متفرقه مشکلاتی برای خریداران در دریافت خدمات توسط وارد کنندگان متفرقه پیش می آید و اطمینان داشته باشید بهانه تحریم ها تا حدودی زیادی در بازار کالاهای محصولات دیجیتال صرفاً بازار گرمی برخی شرکتها برای ارائه کالای متفرقه به مشتریانشان بدون ارائه خدمات می باشد .
شرکت زینوکس نیز با اعتقاد و باور به رسالت مشتری مداری و صداقت ، خود را از این قاعده مثتثنی نمیداند و تلاش خود را برای ارائه بهترین کیفیت به انجام می رساند .